Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI.
> Aktualności > Biegniemy dla Julii! Do zobaczenia 4 czerwca

Aktualności

Biegniemy dla Julii! Do zobaczenia 4 czerwca

27 maja 2022

Biegniemy dla Julii! Do zobaczenia 4 czerwca

Ostatnie dni dzielą nas od 9. edycji Międzynarodowego Biegu Charytatywnego “Run 4 a Smile” – Biegnij z nami po uśmiech. Jak co roku Organizatorzy, czyli społeczność akademicka WSB-NLU, wybierają jedną osobę spośród podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda i przekazują całkowity dochód z wydarzenia na jej rzecz. Cel to 40 tys. zł, a zebrane w tym roku środki będą nieocenioną pomocą w leczeniu Julii Bodziony, która walczy ze złośliwym guzem mózgu.

Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University zaprasza wszystkich, którzy chcą przyłączyć się do 9. Międzynarodowego Biegu Charytatywnego „Run 4 a Smile” – biegnij z nami po uśmiech, który odbędzie się 4 czerwca 2022 roku w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu. Nasz udział i przekazanie darowizny w ramach opłaty startowej, to konkretna pomoc dla Julii Bodziony, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda i serwisu Chcepomagac.org (poznaj historię Julii - TUTAJ). Wpisowe możesz opłacić poprzez dedykowaną stronę Stowarzyszenia Sursum Corda (link poniżej). Możesz również przekazać dobrowolną darowiznę od serca, nawet jeśli nie bierzesz udziału w Biegu.

WPŁATY DLA JULKI:

Co istotne, w dniach 4-5 czerwca możemy też wziąć udział w rywalizacji Online, przekazując tym samymnasze wsparcie na wiele sposobów: biegnąc, maszerując, jadąc na deskorolce lub hulajnodze w dowolnym miejscu na świecie.

Szczegółowe warunki uczestnictwa w biegu „Run 4 a Smile” są dostępne na stronie organizatora:

Tegoroczna edycja charytatywnego biegu, organizowanego przez społeczność akademicką WSB-NLU, to już kolejna, dziewiąta odsłona wydarzenia, realizowanego z myślą chorych dzieciach. Przez ostatnie lata udało się zebrać ponad 150 tysięcy złotych i pomóc wielu najmłodszym podopiecznym Stowarzyszenia Sursum Corda.

- To niesamowite wydarzenie, które jednoczy wiele aktywnych osób we wspólnym pomaganiu. Dla nas to wielka duma, że Wyższa Szkoła Biznesu – National-Louis University wybrała właśnie Stowarzyszenia Sursum Corda i naszych podopiecznych, którzy od tego roku mają również dodatkowe wsparcie poprzez uruchomiony przez nas serwis zbiórkowy Chcepomagac.org – mówi Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda.

- Już teraz dziękujemy za ogromne zaangażowanie społeczności studenckiej i władzom uczelni, a także wszystkim darczyńcom, w tym firmom i sponsorom za to, że niezmiennie, każdego roku oddają swoje serca dla tych, którzy potrzebują często bardzo pilnego wsparcia – dodaje Marcin Kałużny.

Bieg “Run4aSmile”, który odbędzie się w sobotę 4 czerwca w Miasteczku Galicyjskim, to również wydarzenia towarzyszące. Już 5 czerwca odbędzie się Turniej Szachowy (kampus uczelni, hol budynku C), natomiast zwieńczeniem akcji charytatywnej będzie Summer Sącz Festival, na który Organizatorzy zapraszają w dniach 10-11 czerwca do kampusu WSB-NLU. Na festiwalowej scenie wystąpią: SMOLASTY, OTSOCHODZI, MARGARET, BARANOVSKI, LOŻA MASORZA - DELAGATURA + BU oraz JOTOSKLEJA i NITA!

Koncerty wpisują się także w obchody 30-lecia Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University w Nowym Sączu, a podczas całego wydarzenia będzie można wspierać Julię Bodziony w jej walce ze złośliwym guzem mózgu.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę: https://bieg.wsb-nlu.edu.pl/.