Zwiększ swoje zyski z handlu kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom od Neoprofit AI. Immediate Aspect Bitchain Profit AI
> Aktualności > Już 3 lipca zawody wędkarskie „Puchar Ani”

Aktualności

Już 3 lipca zawody wędkarskie „Puchar Ani”

01 lipca 2022

Już 3 lipca zawody wędkarskie „Puchar Ani”

W najbliższą niedziele, 3 lipca, zapraszamy do udziału w XI Charytatywnych Zawodach Wędkarskich "Puchar Ani", które odbędą się w Stadłach koło Podegrodzia. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz Anny Szafraniec, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda i serwisu Chcepomagac.org. 

Wędkarze z Koła PZW "Nowy Sącz - Centrum" oraz z Koła PZW nr 33 Stary Sącz już od wielu lat pamiętają o Ani Szafraniec i pomagają jak tylko mogą. Nieszczęśliwy wypadek podczas wakacji w Finlandii przekreślił jej przyszłość, a niedotlenienie mózgu ma swoje bardzo poważne konsekwencje (poznaj historię Ani - TUTAJ). Ania wymaga nieustannej pomocy osób trzecich oraz systematycznej, niestety bardzo kosztownej rehabilitacji.

Opłatę startową wraz z dobrowolną darowizną dla Ani można przekazać poprzez dedykowaną stronę Stowarzyszenia Sursum Corda - Pomagamy.sc.org.pl.

Każdego dnia możesz wspierać Anię Szafraniec przekazując dobrowolne darowizny w serwisie Chcepomagac.org - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

W artykule wykorzystano materiał wideo
przygotowany przez sklepwedkarski.pl