Odkryj emocje związane z grą na Automaty do gier na pieniądze. Przetestuj swoje szczęście i ciesz się każdą wygraną!
> Aktualności > Już 30 czerwca XIII Charytatywny Piknik i Zawody Wędkarskie „O Puchar Ani”

Aktualności

Kopia Już 3 lipca zawody wędkarskie „Puchar Ani”

08 maja 2024

Już 30 czerwca XIII Charytatywny Piknik i Zawody Wędkarskie „O Puchar Ani”

30 czerwca 2024 r. w Stadłach koło Nowego Sącz odbędzie się XIII Charytatywny Piknik i Zawody Wędkarskie "O Puchar Ani". Jak co roku, całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz ANI SZAFRANIEC, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda oraz serwisu Chcepomagac.org.

Puchar Ani to charytatywne zawody wędkarskie, połączone z piknikiem rodzinnym, które odbywają się na Sądecczyźnie już od 13 lat. To piękne wydarzenie, jedyne w swoim rodzaju – ponad podziałami, we wspólnej w sprawie, w atmosferze dobroci i owocnej współpracy.

Kopia Już 3 lipca zawody wędkarskie „Puchar Ani” 1

 

WIDZIMY SIĘ 30 CZERWCA!
Dla wszystkich, którzy pojawią się na stawach w Stadłach, w ostatnią niedzielę czerwca czekają niesamowite atrakcje. Od dmuchańców, poprzez malowanie twarzy, animacje dla dzieci, aż po pokazy taneczne i akrobatyczne! Nie zabraknie również licytacji, loterii fantowej oraz pysznego grilla! A dla ochłody lody i wiele innych słodkości! Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Organizatorzy przygotowali także atrakcje dla odważnych, takie jak: strzelnica ASG, przejażdżki samochodami 4x4 czy elektrycznymi motorami crossowymi! A przede wszystkim - sercem wydarzenia będą emocjonujące zawody wędkarskie!

XIII Charytatywne Zawody Wędkarskie "O Puchar Ani" to dar serca wszystkich uczestników rywalizacji. Dzięki dedykowanej stronie internetowej każdy może pomóc i przekazać konkretne wsparcie Ani. Wystarczy przekazać wybraną kwotę.

Przekaż DAROWIZNĘ DLA ANI - TUTAJ.

Organizatorami zawodów są: Koło PZW "Nowy Sącz - Centrum",  Koło PZW nr 33 Stary Sącz, Stowarzyszenie Nowosądeckie Serducho, Fundacja wolnezanety.org oraz Stowarzyszenie Sursum corda.

O ANI!
Anna Szafraniec to zapalona wędkarka i członkini koła PZW Centrum Nowy Sącz. W Finlandii, podczas jednej z licznych wypraw wędkarskich, doszło do dotkliwego wypadku, który już na zawsze zmienił życie dziewczyny. Ania do dziś potrzebuje stałego leczenia i rehabilitacji, która pochłania niemałe pieniądze. Jej koledzy z koła chcieli jakoś pomóc – zakasali więc rękawy i rok po wypadku zorganizowali charytatywną imprezę, podczas której przeprowadzono pierwszą zbiórkę.

Było przed nią całe życie... 1

Każdego dnia możesz wspierać Anię Szafraniec przekazując dobrowolne darowizny w serwisie Chcepomagac.org - DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Dziękujemy za każdą pomoc. Pamiętajcie: POMOC MA MOC!