Odkryj emocje związane z grą na Automaty do gier na pieniądze. Przetestuj swoje szczęście i ciesz się każdą wygraną!
> Aktualności > Biegnij z nami dla Lenki i Julianki! Run 4 a Smile już 1 czerwca

Aktualności

Run 4 a Smile 2023. Biegnij z nami dla chorych dzieci! 3

07 maja 2024

Biegnij z nami dla Lenki i Julianki! Run 4 a Smile już 1 czerwca

Zapraszamy do udziału w XI edycji Międzynarodowego Biegu Charytatywnego RUN 4 A SMILE - biegnij z nami po uśmiech. Spotykamy się 1 czerwca w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu, a także w niemal każdym zakątku świata w ramach e-rywalizacji. W tym roku środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazanie dla dwóch dziewczynek, podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda i programu Chcepomagac.org.

Już po raz jedenasty spotkamy się aby wspólnie pokonać trasę biegu Run 4 a Smile i pomagać potrzebującym dzieciakom. Wydarzenie jest organizowane przez studentów Wyższej Szkoły Biznesu - Nasiona Louis University i to dzięki nim znowu przekonamy się, jak wiele możemy zrobić dla innych, dołączając do grona uczestników biegu. 

Cel to zebranie 50 000 zł na leczenie i rehabilitację podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda i programu Chcepomagac.org: 

  • 5-letniej Lenki Głód - dziewczynka od urodzenia toczy nieustanną walkę z rozszczepem kręgosłupa, który spowodował niedowład obu nóg. Dodatkowo musi zmagać się z pęcherzem neurogennym, co wymaga cewnikowania co 3 godziny.
  • 7-letniej Julianki Platy, która odważnie dąży do tego, by w przyszłości podnosić swe rączki ku gwiazdom. Julianka zmaga się z artrogrypozą – chorobą, której konsekwencją jest brak współpracy rączek – cały czas bezwładnie wiszą one wzdłuż jej tułowia

Biegnij z nami dla Lenki i Julianki! Run 4 a Smile 2024 już 1 czerwca

Bieg w formie tradycyjnej odbędzie się 1 czerwca w Miasteczku Galicyjskim, a także w formie e-rywalizacji właściwie w dowolnym miejscu na świecie. Najważniejsze, abyśmy w tym dniu wszyscy razem połączyli siły i zawalczyli nie tylko o wynik sportowy, ale także o realną pomoc dla potrzebujących dzieci. 

ZAPISY I REJESTRACJA
Poznaj zasady uczestnictwa w X Międzynarodowym Biegu Charytatywnym RUN 4 A SMILE i zgłoś swój udział.

UDZIAŁ w rywalizacji w tradycyjnej formule w Miasteczku Galicyjskim i Skansenie: TUTAJ

UDZIAŁ w rywalizacji ONLINE: TUTAJ

Pamiętajmy, że pakiet startowy możemy opłacić na dedykowanej stronie Stowarzyszenia Sursum Corda. Kwota wpłaty to minimym 20 zł, ale możemy wpłacić więcej od serca, aby jeszcze bardziej pomóc.

Razem możemy zrobić bardzo wiele, aby podopieczne Stowarzyszenia Sursum Corda i programu Chcepomagac.org mogły walczyć o swoje zdrowie! 

Biegnij z nami dla Lenki i Julianki! Run 4 a Smile 2024 już 1 czerwca 1