Odkryj emocje związane z grą na Automaty do gier na pieniądze. Przetestuj swoje szczęście i ciesz się każdą wygraną!
> Aktualności > Biegnij z nami dla Blanki, Oliwki i Piotra

Aktualności

Run 4 a Smile 2023. Biegnij z nami dla chorych dzieci! 1

19 kwietnia 2023

Biegnij z nami dla Blanki, Oliwki i Piotra

Zapraszamy do udziału w dziesiątej edycji Międzynarodowego Biegu Charytatywnego RUN 4 A SMILE - biegnij z nami po uśmiech. Spotykamy się 3 czerwca w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu, a także w niemal każdym zakątku świata w ramach e-rywalizacji. W tym roku środki zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazanie dla trojga podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda i programu Chcepomagac.org.

Już po raz dziesiąty spotkamy się aby wspólnie pokonać trasę biegu Run 4 a Smile i pomagać potrzebującym dzieciakom. Wydarzenie jest organizowane przez studentów Wyższej Szkoły Biznesu - Nasiona Louis University i to dzięki nim znowu przekonamy się, jak wiele możemy zrobić dla innych, dołączając do grona uczestników biegu. 

Cel to zebranie 50 000 zł na leczenie i rehabilitację trojga podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda i programu Chcepomagac.org: 

Run 4 a Smile 2023. Biegnij z nami dla chorych dzieci! 2

Bieg w formie tradycyjnej odbędzie się 3 czerwca w Miasteczku Galicyjskim, natomiast w dniach 3-4 czerwca będzie można wziąć udział w formie e-rywalizacji właściwie w dowolnym miejscu na świecie. Najważniejsze, abyśmy w tym dniu wszyscy razem połączyli siły i zawalczyli nie tylko o wynik sportowy, ale także o realną pomoc dla potrzebujących dzieci. 

ZAPISY I REJESTRACJA

Poznaj zasady uczestnictwa w X Międzynarodowym Biegu Charytatywnym RUN 4 A SMILE i zgłoś swój udział: 

Pamiętajmy, że pakiet startowy możemy opłacić na dedykowanej stronie Stowarzyszenia Sursum Corda. Kwota wpłaty to minimym 20 zł, ale możemy wpłacić więcej od serca, aby jeszcze bardziej pomóc Blance, Piotrowi i Oliwii: 

Razem możemy zrobić bardzo wiele, aby troje podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda i programu Chcepomagac.org mogli walczyć o swoje zdrowie! 

Run 4 a Smile 2023. Biegnij z nami dla chorych dzieci!